Pierścionek zaręczynowy

Jednym z trudniejszych zadań jakie ma przed sobą mężczyzna planujący oświadczyny jest wybór odpowiedniego pierścionka. W celu jego dokonania powinno się  znać gust partnerki jak i rozmiar obwodu jej palca. W celu dokonania odpowiedniego wyboru pomogą Ci poniższe punkty.

Oprócz powyższych elemtów przy wyborze pierścionka należy wziąć pod uwagę, że często po ślubie pierścionek zaręczynowy jest noszony przez kobiety razem z obrączką. Jeśli tak chciałaby zrobić Twoja partnerka wówczas nie może on być za szeroki i powinien pasować do obrączki tzn. jak wybierzemy żółte złoto to dobrze byłoby, żeby obrączka również była z tego samego kruszcu.
Być może wybór ułatwi Ci, jak sprzedawca wskaże najbardziej popularne pierścionki i wybierzesz wśród nich, bądź na wstępnie od razu je odrzucisz ponieważ wolisz być oryginalny.

Natomiast nie ulega wątpliwości, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest klasyczny pierścionek z żółtego złota z brylantem osadzonym w koszyczku, który ciągle zachwyca swoją elegancją i dobrze komponuje się z inną biżuterią. Być może urok brylantów jest związany, z tym że jest to najcenniejszy kamień szlachetny powstały z diamentów, który po odpowiednim szlifowaniu zachwyca kobiety swoim blaskiem.
 

Strona Główna Pierscionek zaręczynowy