O nas

Witaj,

Skoro czytasz tą stronę to znaczy, że podjąłeś życiową decyzję związana z Twoją obecną partnerką. Doskonale rozumiem emocje, jakie teraz Ci towarzyszą. Sam jakiś czas temu byłem w Twoim położeniu. Dlatego wiem, jak ważne stoi przed Tobą zadanie, do którego musisz przygotować się jak najlepiej.

Jako facet bardzo zależało mi na tym, żeby zaskoczyć moją dziewczynę. Chciałem się oświadczyć w sposób niepowtarzalny a jednocześnie intymny, aby zapamiętała ten moment na całe życie. Oczywiście nie miałem bladego pojęcia, jak do tego się zabrać. W związku z tym usiadłem przed laptopem i zacząłem szukać odpowiedzi i natchnienia w sieci.
I co wówczas znalazłem … w sumie to nic konkretnego!!! Strzępki różnych informacji, które sam musiałem pozbierać do kupy i się z tym uporać. To zmotywowało mnie, żeby stworzyć ten portal, za pośrednictwem którego będę mógł podzielić się z Wami swoimi i moich znajomych doświadczeniami.

Będę wdzięczny jak dodasz do tej strony również coś od siebie. Jak podzielisz się z nami swoimi obawami, problemami. Zdecydowanie ułatwi to zadanie kolejnemu przerażonemu facetowi J.
Daj znać, czy informacje zawarte na stronach Ci pomogły? Jakie kwestie związane z oświadczynami uważasz, że powinny się jeszcze znaleźć.

Trzymaj się - Michał.
admin@jaksieoswiadczyc.pl

P.S.
Miło mi będzie gościć również Panie, które zachęcam do podzielenia się z nami swoimi oczekiwaniami jak i doświadczeniami z przeżytych oświadczyn. Może akurat Twój mężczyzna przeczyta to i sprawi, że poczujesz się niczym w śnie z którego nie będziesz chciała się wybudzić J.

Strona Główna O nas